ÇÖMÜSEM de Doç. Dr. Tarık Akman ile "Baş ağrılarına yaklaşım" konuşuldu

ÇÖMÜSEM de Doç. Dr. Tarık Akman ile "Baş ağrılarına yaklaşım" konuşuldu

     Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde Sosyal Sorumluluk Proje Geliştirme Komisyon Üyesi ÇOMÜ Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Tarık AKMAN üçüncü seminerini gerçekleştirdi. 11 Mayıs 2018 Cuma  günü  saat 15.00’ de gerçekleşen seminere geniş bir katılımın olduğu gözlendi.

      Üçüncü kez yapılan seminerin konusu Baş larına Yaklaşım” oldu. İnteraktif olarak soru ve cevap şeklinde Baş ağrısı tipleri nelerdir?, Baş ağrılarında ayırıcı tanının önemi nelerdir?, Baş ağrılarının tedavi şeması nelerdir? soruları cevaplandı. Seminer sonunda ÇOMÜSEM Müdürü Doç. Dr. Yener PAZARCIK ve diğer çalışma arkadaşları ile Teşekkür Belgesi ve Plaket sunumu gerçekleştirildi. Her ay düzenlenmesi planlanan seminerin bir sonraki yeri Çanakkale Merkez Saat Kulesi Meydanı Kültür Evi Ofisi olarak belirlendi.

      Doç. Dr.Akman Seminer sonunda “Bize bu imkanı sağlayan başta ÇOMÜSEM Müdürümüz ve mesai arkadaşları ile katılımcılara teşekkürlerimi en içten dileklerimiz ile sunarım.” dedi.