Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Tıp Fakültesi

ÇOMÜ’ de İlk Kayıt Heyecanı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde (ÇOMÜ) geleneksel hale gelen ilk kayıt töreni bu yıl Tıp Fakültesi’nde; ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu,  Rektör yardımcıları Prof. Dr. Dinçay Köksal ve Prof. Dr. Hüseyin Erkul, ÇOMÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muammer Karaayvaz, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Özlem Yayıntaş, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet İrfan Mutluay, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Çanakkale Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Bekir Çelen, Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Ergüven, öğrenciler ve velilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Üniversite’nin akademik olarak donanımlı, meslek hayatında başarılı bireyler yetiştirdiğine dikkat çeken ve Çanakkale’nin öğrenciler için güzel yanlarından bahseden Rektör Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu; ”ÇOMÜ, öğrencilerin öncelikli olarak tercih ettiği konumda olan bir üniversitedir. Çanakkale’mizin öğrenci dostu bir şehir olması sizin bu şehirde güzel, kaliteli ve başarılı üniversite yılları geçirmenizi sağlayacaktır.  Şimdiden eğitim öğretim hayatınızda başarılar diliyorum. ÇOMÜ olarak sizlerin yanınızdayız, tebrik ediyorum. “ dedi.

İlk kayıt töreni, açılış konuşmasının ardından, protokol üyelerinin öğrencilerin kayıtlarını gerçekleştirmesiyle sona erdi.