Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Tıp Fakültesi

TÜRK GASTROENTEROLOJİ DERNEĞİNİN KATKILARIYLA "GASTROENTEROLOJİ VE NÜTRİSYON: İHMAL EDİLMEMESİ GEREKENLER" KONULU PROGRAM DÜZENLENECEKTİR

Türk Gastroenteroloji Derneği her yıl ülkemizin çeşitli üniversiteleri ve eğitim kurumlarının ev sahipliğinde uzmanlık eğitimi sonrasında iki okul yapmaktadır. Bu okullar Gastroenteroloji, İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Yoğun Bakım Uzmanlarına zaman zamanda Aile Hekimlerine yönelik olarak çeşitli konularda düzenlenmektedir. Hatta Tıp Öğrencileri de zaman zaman temel bilgilerden yararlanmaktadır. Bu yıl ikincisine Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliği yapmaktadır. Bu okul Türk Gastroenteroloji Derneği ve KEPAN (Klinik Enteral Parenteral Nutrisyon Derneği) ile birlikte yapılmaktadır. Hastalıkların önlenmesinden başlayıp iyileştirilmesine kadar beslenme son derece önemlidir. Bu okulda her yönüyle klinik beslenmenin önemi ve detayları ayrıntıları ile tartışılacaktır.

Türk Gastroenteroloji Derneği (TGD) tarafından, Klinik Enteral ve Parenteral Nütrisyon Derneği’nin (KEPAN) katkılarıyla 20-22 Ekim 2023 tarihleri arasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin ev sahipliğinde Çanakkale Kolin Hotel’de düzenlenecek olan “Gastroenteroloji ve Beslenme: İhmal Edilmemesi Gerekenler” adlı TGD Okulları Eğitim Programına katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır.

PROGRAM AKIŞI İÇİN TIKLAYINIZ.

Ekler

2735-tgd-okullari-bilimsel-egitim-programi.docx